Warunki finansowe

Warunki finansowe dla sprzedających mieszkanie

Dokładamy wszelkich starań, aby wycena nieruchomości była jak najbardziej adekwatna do jakości danego lokalu. Przedstawiciel naszej firmy w dokładny sposób dokonuje oględzin mieszkania sprzedającego. Wizyta naszego pracownika nie jest jednak konieczna, można przesłać nam stosowne dokumenty i zdjęcia, na podstawie których zostanie stworzona dla Was wstępna oferta wraz z wyceną nieruchomości. Maksymalnie proponujemy 80% ceny rynkowej, co jest atrakcyjną propozycją w porównaniu do konkurencyjnych firm, które niekiedy zaniżają faktyczną cenę mieszkania. My nie koncentrujemy się na średniej cenie, jaka wynika z portali ogłoszeniowych, a sami wyliczamy cenę na podstawie faktycznych cen sprzedawanych mieszkań w ostatnim roku.

ŻADNYCH UKRYTYCH KOSZTÓW Z TYTUŁU SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

To, co dla wielu naszych klientów jest bardzo istotne to, to że nie ponoszą oni żadnych dodatkowych kosztów związanych ze sprzedażą mieszkania.

  • KOSZTY TRANSAKCJI
  • OBSŁUGA PRAWNA
  • WYCENA MIESZKANIA
  • PRZYGOTOWANIE PRZEZ NAS OFERTY

Wszystkie te usługi w naszej firmie są bezpłatne.

Przy transakcji można skorzystać z dwóch form płatności:

1. Wypłata gotówki: gotówka zostaje przekazana sprzedającemu przy transakcji
2. Przelew na konto bankowe: po podpisaniu umowy, następuje realizacja przelewu, która może potrwać do 24 godzin.

MIESZKANIE SZCZECIN SPRZEDAM BEZPIECZNIE

Każdego ze swoich klientów zapewniamy o bezpieczeństwie transakcji oraz szczególnej dbałości o wszystkie formalności związane ze sprzedażą nieruchomości. Podejrzenia może budzić fakt, że wszystko odbywa się w przeciągu bardzo krótkiego czasu. Wynika to jednak z naszego wieloletniego doświadczenia, które pozwala nam na wybór takich metod i współpracę z takimi ludźmi, którzy są w stanie pomóc nam przeprowadzić klienta przez cały proces sprzedaży sprawnie i bezproblemowo. Wszystkie warunki przedstawione są w sposób zrozumiały tak, aby nikt nie miał wątpliwości, co do zawartej umowy. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą i chętnie udzielimy wszelkich dodatkowych informacji.

+48 91 820 60 60