Sprzedaż mieszkania bez pośredników

SKUP SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI SZCZECIN

Sprzedaż mieszkania w większości przypadków kojarzy się z długim poszukiwaniem chętnego na zakup nieruchomości, niewyobrażalną ilością formalności, jaką musimy dopełnić oraz opłatami dodatkowymi, które często przerastają nasze możliwości. Im dłużej trwa okres sprzedaży, tym bardziej jesteśmy zmęczeni, zrezygnowani i mniej przekonani o słuszności podjętej decyzji. Skup nieruchomości Szczecin to firma, która powstała, aby ułatwić cały proces sprzedaży, przyśpieszyć całą procedurę, ale co najważniejsze, nie musisz szukać kupca, ponieważ to my wychodzimy do Ciebie z inicjatywą zakupu od Ciebie mieszkania. To może być szybkie, proste i przyjemne.

SPRZEDAM MIESZKANIE SZCZECIN BEZ POŚREDNIKÓW - CO SKUPUJEMY?

Działamy na terenie Szczecina i jesteśmy zainteresowani zakupem mieszkań od osób prywatnych, jak również nieruchomości od firm i instytucji. Kupimy lokale w każdym stanie technicznym, po ich wcześniejszej wycenie. Nie jest istotne, czy nieruchomość należy do bardziej zniszczonych czy znajduje się w nowym budownictwie, a jej autem jest nowoczesny wystrój, zadbane pomieszczenia i funkcjonalność. Kupię mieszkanie również zadłużone i niewykończone.


Zajmujemy się skupem następujących nieruchomości:

  • mieszkania, apartamenty, domy jednorodzinne i szeregowe
  • atrakcyjne tereny i działki
  • lokale użytkowe i biurowe

Kupno mieszkania przez nas nie jest równoznaczne z wyprowadzką z niego. Proponujemy wynajem na dogodnych dla obu stron, wcześniej ustalonych warunkach. Konieczność spieniężenia nieruchomości nie musi oznaczać całkowitej utraty możliwości korzystania z niej. Skup nieruchomości Szczecin ma przede wszystkim na uwadze dobro klienta i stara w elastyczny sposób dopasować do potrzeb i wymagań osób zainteresowanych naszą ofertą.

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI W KILKU KROKACH

Wszelkie działania, jakie podejmujemy mają na celu usprawnić cały proces sprzedaży nieruchomości, aby przebiegł on w sposób satysfakcjonujący dla klienta. Staramy się, aby wszystkie kroki, jakie mają być podjęte przez sprzedającego były jasne i zrozumiałe, co również wpływa na jakość dokonania transakcji. Twoja idea mieszkanie sprzedam rozpoczyna się od kontaktu z nami. Podczas wstępnej rozmowy będziemy potrzebować podstawowych informacji dotyczących sprzedawanej nieruchomości. Dzięki temu będziemy mogli przygotować dla Ciebie niezobowiązującą ofertę. W przypadku, kiedy nasza propozycja jest dla Ciebie satysfakcjonująca, przechodzimy do kolejnego etapu, jakim są oględziny nieruchomości . Spotkanie może odbyć się w dogodnym dla Ciebie terminie. Kiedy nasza propozycja wyda Ci się atrakcyjna, możemy przejść do przygotowania niezbędnych dokumentów oraz do podpisania umowy w kancelarii notarialnej. Ostatnim krokiem jest otrzymanie należytych pieniędzy w gotówce lub w formie przelewu.

Na decyzję dotyczącą zakupu potrzebujemy do 24 godzin, a na załatwienie formalności potrzebujemy 2 dni, w zależności od uzyskania dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji.

+48 91 820 60 60