Korzyści dla sprzedającego mieszkanie

MIESZKANIE SZCZECIN KUPNO- ILE ZYSKUJE SPRZEDAJĄCY

Jesteśmy firmą, która zyskała zaufanie wielu klientów ze Szczecina. Staramy się nieustannie doskonalić ofertę, aby móc zaproponować Wam najkorzystniejsze i najlepsze warunki sprzedaży nieruchomości. Nasz cel to: stworzenie oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta, dlatego z tak dużą starannością podchodzimy do wyceny nieruchomości i uzyskania wszystkich niezbędnych informacji od sprzedającego. Cena mieszkania, jaka zostanie ustalona będzie w jak największym stopniu adekwatna do jakości i stanu sprzedawanego lokalu.

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

  • Proponujemy maksymalnie 80% ceny rynkowej, co stanowi cenę wyliczoną przez nas na podstawie faktycznych cen sprzedawanych nieruchomości w ostatnich 12 miesiącach. W ten sposób staramy się stworzyć dla każdego klienta indywidualną ofertę w oparciu zarówno o jego własne preferencje, nasze możliwości, jak również trendy obowiązujące na rynku nieruchomości.
  • Działy w sposób szybki, ceniąc czas swój i naszych klientów. Na spotkanie w celu omówienia szczegółów i wyceny nieruchomości umawiamy się w dogodnym dla klienta terminie i dojeżdżamy we wskazany przez niego adres.
  • Formalności dopełniamy w 2 dni, dzięki czemu czas sprzedaży skrócony zostaje do minimum. Dbamy o to, aby wszystko przebiegło zgodnie z omówionymi warunkami oraz według obowiązującego prawa. Zależy nam, aby sprzedający otrzymał ze sprzedaży to, co mu się należy, a cały proces nie obciążał go zarówno czasowo, jak również finansowo.
  • Po dokonaniu wszelkich formalności gwarantujemy natychmiastową transakcję, która odbywa się w przeciągu 24 godzin, lub w terminie indywidualnie ustalonym przez strony. Ustalona cena za nieruchomość płatna jest przelewem lub w gotówce.
  • Zapewniamy darmową obsługę prawną, co odciąża sprzedającego z dodatkowych kosztów. Pokrywamy koszty transakcji, zatem w maksymalny sposób wykorzystujemy możliwości, które wpływają na usprawnienie całego procesy sprzedaży.
  • Wycena mieszkania również jest dla klienta całkowicie bezpłatna.
  • Działamy w sposób wysoko profesjonalny, ale co istotniejsze, również w sposób dyskretny. Wszystkie dane dotyczące sprzedającego oraz informacje przez niego nam udzielone pozostają w naszym kręgu.

Skup nieruchomości Szczecin- zyskujesz więcej, niż możesz sobie wyobrazić.

+48 91 820 60 60