Najszybsza forma
sprzedaży nieruchomości

Pytania i odpowiedzi

Prezentujemy najczęściej zadawane pytania dotyczące skupu nieruchomości oferowanych przez nas. Oczywiście w razie pojawienia się innych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 91 820 60 60

 

Gdzie świadczymy nasze usługi?

Nasza firma działa na terenie Szczecina w województwie zachodniopomorskim.

 

Czy zajmujemy się skupem nieruchomości w złym stanie technicznym?

Nasze usługi obejmują skup nieruchomości w każdym stanie technicznym, zarówno w tym dobrym, jak również złym. Zajmujemy się również skupem mieszkań zadłużonych, które są przedmiotem zainteresowania komornika. Kupujemy nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego.

 

Jakie koszty ponosi sprzedający?

Sprzedający nie ponosi żadnych kosztów z tytułu sprzedaży nieruchomości. Przygotowanie przez nas oferty, wycena , transakcja i obsługa prawna jest u nas całkowicie bezpłatna. Wszystkim zajmuje się nasza firma, bez obciążania tym samym naszego klienta.

 

Ile pieniędzy można otrzymać ze sprzedaży mieszkania?

Staramy się, aby wycena nieruchomości była przeprowadzona w sposób niezwykle staranny i dokładny. Maksymalnie proponujemy 80% ceny rynkowej, jednak wszystko zależy od opinii rzeczoznawcy.

 

Ile trzeba czekać na pieniądze ze sprzedaży?

Jedną z głównych zalet skupu jest to, że pieniądze otrzymuje się od razu przy podpisaniu umowy. Oznacza to, że czeka się na nie maksymalnie do 24 godzin w przypadku przelewy bankowego. Kiedy sprzedamy mieszkanie na wolnym rynku, pieniądze otrzymuje się po kilku miesiącach, a niekiedy nawet po roku.

 

Co się dzieje w przypadku, kiedy nasza oferta nie jest wystarczająco atrakcyjna dla klienta?

Po przedstawieniu naszej oferty klient dokonuje wyboru, czy jest ona dla niego satysfakcjonująca czy też nie. Jest to jedynie wstępna propozycja, która służy temu, aby osoba sprzedająca mogła się zastanowić czy oferowana przez nas kwota jest na tyle wysoka, aby móc za nią sprzedać mieszkanie. Jeżeli okaże się, że ze chce on zrezygnować z naszych usług, może to zrobić bez żadnych konsekwencji i ponoszenia z tego tytułu jakichkolwiek kosztów.

 

Czy po sprzedaży klient może wynająć dane mieszkanie?

Oczywiście, dajemy możliwość wynajmu mieszkania klientowi, który właśnie dokonał jego sprzedaży. Uzgadniamy dogodne dla obu stron warunki i cenę wynajmu.

 

Czy konieczna jest wizyta w firmie w celu przedstawienia swojej oferty?

Staramy się być elastyczni i dopasowywać do potrzeb naszych klientów, dlatego w celu przygotowania wstępnej oferty, nie wymagamy wizyty w naszej firmie. Wystarczy się z nami skontaktować, przedstawić swoją ofertę, a następnie przesłać stosowne dokumenty i zdjęcia nieruchomości. Można również umówić się z nami w obiekcie przeznaczonym do sprzedaży w dogodnym dla klienta terminie.